Hakkımızda

 

Çınarlı Beton yapı ve inşaat sektöründe hizmet veren firmamız ŞANLIURFA ve çevre illerinde hizmet vermektedir.Hazır  Betonun  kullanım alanı geniştir. Pratik olması ve çevre dostu bir yapı malzemesi olması nedeniyle her geçen gün tüketiminin de artmasına neden olmaktadır. Bir inşaat yapısının temelden bitime kadar pek çok hizmet alması gerekmektedir. Çınarlı Beton olarak bu hizmetler  Her geçen gün artan üretim kapasitemiz ve Şanlıurfa halkımıza sunduğumuz istihdam büyümemizle  siz değerli müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu himetlerden bazıları Hazır beton üretimi ,Yapı malzemesi Nakliye Hizmetleri,Petrol Hizmetleri,Demir Çelik Hizmetleri,Hafriyat Hizmetleri,İnşaat Malzemeleri gibi hizmetleri karşılamak için çok çalışıyoruz.

 

Şanlıurfa inşaat sektöründe hizmet veren firmamız müşteri odaklı bir hizmeti benimser. İhtiyaçlarını yaşadıkları ve ona göre en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor. Konusunda uzman ve pantolon elemanlarıyla çalışma hayatını sürdürüyor. Çünkü kaliteli beton kullanmak demek, kalenin sağlamlığı şartlarına gelir. Temelin sağlam olması o muhafaza da sağlam olması demektir. Temel atımında da hizmet veren firmamız kalite standartlarına dikkat eder ve bu kalitenin üstünde hizmet vermek için çalışır. Teknolojiyi sürdürerek en kaliteli üretimi kullanmak için gayret eder.

 

Hazır beton, sunucu hizmet veren firmalar için çok pahalıdır. Bu hizmetin bir kısmı şöyledir:

Daha ekonomiktir.
Daha dayanıklıdır. Bu nedenle yapılarda güvenlik ve güvenlik sağlanmasını sağlar.
Belli bir ölçüsü vardır.
İşçilik uzantıları.
Zamandan kazandırır.
Çevreyi korur.
En kaliteli şekilde, en iyi hizmet veren çalışan işletmeye uygun fiyat politikası. Verdiğimiz hizmetlerle ilgili şirketimizi arayabilir veya şirketten kaçınarak bilgi alabilirsiniz.